O nás

 

3 PROJEKT

Jsme tým projektantů. Jako architekti a stavební inženýři vlastníme příslušné členské autorizace pro daný obor. Nejraději pracujeme na zadáních, které se týkají rodinných a bytových domů. Včetně výzev, které představují rekonstrukce. Zkušenosti máme i s většími zakázkami administrativních a občanských staveb.

Architektura

Respektujeme Vaše zadání a vstupní podmínky, pomůžeme Vám toto zadání spoluformulovat. Výsledkem musí být optimální řešení a odpovídající poměr cena/výkon. Návrh zpracujeme v rovině technické, výtvarné, funkční i provozní. Je -li potřeba, vytváříme k autorským návrhům vlastní vizualizace. Výsledkem architektonické studie je tak ucelený návrh a zadání pro následnou projektovou dokumentaci.

Interier

Současně se stavebním projektem  umíme zpracovat návrh interiéru a oba procesy koordinovat. Řešíme zde materiálovou a pohledovou stránku navržených prostorů. Prostory se tak stávají funkční s přidanou výtvarnou hodnotou.

Stavební projekt

Dokážeme zpracovat všechny stupně stavebních projektů dle schvalovacího procesu. Zpracováváme dokumentace pro územní souhlas, územní rozhodnutí, ohlášení stavby, stavební řízení, realizační dokumentaci až po projekt skutečného provedení nebo pasportu objektu. Stavařské projekty tvoříme sami. Na profesních částech projektů s námi spolupracuje zkušený tým odborných specialistů. Je – li potřeba, zajišťujeme vlastní autorský dozor nad svými projekty. Dokážeme zajistit inženýrskou činnost pomocí zkušených lidí z oboru.

Projekt zahrady

Projekt dokážeme dotáhnout až ke komplexnímu návrhu a realizace zahrady. Realizace zahrady dotváří ucelený výraz Vašich staveb, podporuje architekturu a dochází tak k přidané hodnotě celé nemovitosti.

 www.3zahrady.cz 

3projekt - sdružení projektantů | K Remízku 1039/76, Praha 11 - Chodov 149 00 | e-mail: 3projekt@seznam.cz | www.3zahrady.cz | facebook 3projekt